Izo-TERM Roland Urbacki    45-753 Opole, ul. Jana Styki 7    kom.: 609 147 251    
 
  
 
 
Informacje o firmie
 
 
 
Foto
Foto
Firma Izo-Term zajmuje się docieplaniem i malowaniem obiektów budowlanych oraz adaptacjami poddaszy.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która swoje doświadczenie zdobyła w podczas 10 letniej praktyki zdobytej za granicą. Naszą firmę cechuje solidność i dokładność, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów kładąc nacisk na jakość wykonania, dzięki czemu możemy istnieć na rynku i nieustannie rozwijać się. Docielpanie budynków to nasza specjalizacja. Wykonujemy docieplenia różnych obiektów budowlanych świadcząc usługi z materiałów własnych lub powierzonych. Możemy Państwu zaproponować różnego rodzaju materiały do izolacji budynków i doradzić, które z nich w waszych warunkach mieszkaniowych będzie optymalne. W każdym przypadku możecie Państwo liczyć na fachową pomoc i radę. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, dostosowując się zawsze do potrzeb Naszego Klienta.

Dojazd do klienta i wycena gratis.

Nasza firma oferuje również systemy suchej zabudowy i adaptacji poddaszy. Dzięki doświadczeniu firmy zapewniamy profesjonalną przebudowę i adaptację poddaszy dostosowaną do potrzeb Klienta. Wykonujemy ocieplenie, montujemy płyty gipsowe, tak aby stworzyć funkcjonalne pomieszczenie. Proponujemy również rozwiązania poprzez które stare strychy dzięki przemyślanym zabiegom mogą stać się przytulnym mieszkaniem lub dodatkową powierzchnią dla potrzeb rodziny.

Świadczymy usługi budowlane zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 

OFERUEJMY: docieplenia Opole, elewacje Opole, malowanie elewacji Opole, docieplenia poddaszy Opole, izolacja pozioma - fundamenty Opole

 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
DOCIEPLENIA OPOLE
45-753 Opole, ul. Jana Styki 7
kom.: 609 147 251, e-mail: urbacki7@onet.pl